В українську армію почнуть постачати найновітні танки «Оплот»

Суспільство
12.06 11:55
2079
0

Новітні вітчизняні танки "Оплот" посилять українську армію з нового року.

Про це в інтерв'ю "5 каналу" повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов.

"Тільки с початку цього року в армію поставлено понад 700 одиниць нової, або модернізованої техніки. Коли ми говоримо про танки, то сьогодні, враховуючи обмежені ресурси, які ми маємо. Зараз здебільшого в армію постачаються модернізовані Т-64. В той же час, з нового року в державному оборонному замовлені ми плануємо серйозні зміни саме у якості техніки і готуємось до постачання танків "Оплот", – заявив Турчинов.

Читайте також: Чим багаті, тим і раді: яку зброю експортує Україна

За словами Турчинова, "Оплот" - це найсучасніший танк, який вважається одним з найкращих у світі. При цьому поставки "Оплотів" до ЗСУ не означатиме, що Україна відмовиться від експорту зброї. Зокрема, секретар РНБО підтвердив, що танковий контракт з Таїландом виконають до кінця. В минулому році цей контракт заморозили, але тепер продаж "Оплотів" до Таїланду відновили.

"Ми не маємо права втрачати ринки зброї, на яких Україна колись мала домінуючі позиції. Більш того, Україна повинна повернутися на ці ринки. Це - валюта для країни, це нові робочі місця, ресурси, завдяки яким ми будемо відновлювати весь економічний потенціал нашої країни", - сказав Турчинов.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори