Україна приєдналася до конвенції ООН про захист осіб

Суспільство
17.06 12:45
630
0

Депутати Верховної Ради підтримали приєднання України до Міжнародної конвенції про захист усіх осіб від насильницьких зникнень.

За це проголосували 265 депутатів за необхідних 226, повідомляє "Радіо Свобода".

"Приєднання України до цієї конвенції відповідає інтересам нашої держави і зумовлене необхідністю покращення забезпечення прав і свобод людини, удосконалення правових механізмів з подолання проблеми насильницьких зникнень", – доповіла голова комітету у закордонних справах Ганна Гопко.

Міжнародна конвенція про захист усіх осіб від насильницьких зникнень – конвенція ООН, ухвалена в 2006 році. Сьогодні її ратифікували 94 держави, для 46 із них конвенція набрала чинності.

Читайте також: В полоні сепаратистів залишаються близько 270 українців

У статті 1 цієї конвенції йдеться про те, що "жодні виключні обставини, якими б вони не були, чи то стан війни або загроза війни, внутрішня політична нестабільність чи інший надзвичайний стан, не можуть слугувати виправданням насильницького зникнення".

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що понад 30 українців перебувають під вартою в Росії, і понад 400 заручників утримують у полоні бойовики на Донбасі.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори