Суд зобов'язав Клюєвих повернути банку мільярд гривень

Суспільство
17.06 15:08
1476
0

Сьогодні Вищий господарський суд постановив, що фірми братів Клюєвих - "Завод напівпровідників" і "Актив-Страхування" мають сплатити "Державному експортно-імпортному банку України" кредитну заборгованість майже 100 мільйонів гривень. Про це повідомляє ВВС-Україна.

На судовому засіданні стало відомо, що в 2009-2010 роках "Завод напівпровідників", який належить Клюєвим уклав сім кредитних договорів. В 2009 році задля забезпечення повернення кредиту був уклали договір поруки, за якими підприємство Клюєвих "Актив-Страхування" зобов'язалося солідарно відповідати за своєчасне та повне виконання вимог кредиту.

Матеріал по темі: Клюєва дозволили притягнути до кримінальної відповідальності

В результаті домовленостей кредит становив 230 мільйонів євро, які необхідно повернути у різні строки.

У червні 2014 року державний банк звернувся до господарського суду з позовом, в якому вказав, що позичальник прострочив виплату кредиту, який необхідно було виплатити до 2014 року.

Крім того, позичальник заборгував по відсотках та комісії. Загальна сума боргу на 17 жовтня 2014 року склала майже 17 мільйонів євро, 26 мільйонів доларів та 35 мільйонів гривень. Сьогодні цей позов задовольнили.

Нагадаємо, 12 чернвя Вищий господарський суд постановив, що компанія братів Клюєвих не повинна відшкодовувати державі 230 мільйонів євро.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори