Лукашенко пообіцяв Кирилові "зупиняти братовбивчу війну"

Суспільство
20.06 19:10
699
0

Сьогодні президент Білорусі Олександр Лукашенко провів зустріч з патріархом Московським і всієї Русі Кирилом. Про це повідомляє Українська правда.

Більшість питань, які обговорювали вони, стосувалась України. Лукашенко заявив, що влада Білорусі готова докласти всіх залежних від неї зусиль, щоб зупинити війну в сусідній державі.

"Ми брати - росіяни, білоруси, українці, ми від одного кореня. Нам боляче, коли відбувається біда у наших братів. Ми будемо все робити для того, щоб якось пом'якшити ситуацію, а якщо можливо, і зупинити цю братовбивчу війну", - заявив Лукашенко.

Патріарх Кирило підкреслив, що "церкви Московського патріархату сприяють миру в Україні".

"Сьогодні наша церква є єдиною організацією в Україні і єдиною силою, яка зберегла миротворчий потенціал, бо вона себе не ототожнила ні з одними, ні з іншими", - запевнив він.

Він заявив, що "не можна розділяти паству за політичним принципом".

Матеріал по темі: У Москві побили комуніста, який збирав гроші на "ДНР"

Нагадаємо, що Олександр Лукашенко неоднозначно висловлюється з приводу конфлікту на Донбасі. В одному інтерв'ю він підкреслив, що Україна показала свою потужність Росії у ситуації з конфліктом на Донбасі. В іншому заперечує ці слова і каже, що Росія не втручається у збройне протистояння на сході України.

Проте він постійно висловлює слова солідарності та підтримки територіальної цілісності та незалежності країни.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори