У госпіталі російського Чорноморського флоту збільшують груди

Суспільство
22.06 13:25
447
0

Мешканка окупованого Криму зажадала від "Військово-морського клінічного госпіталю Чорноморського флоту МО РФ імені академіка Пирогова" відшкодувати їй моральну та матеріальну шкоду в сумі мільйон рублів за те, що їй була зроблена неякісна операція з пластики бюсту.

Про це, як пишуть "Новости Севастополя", повідомляється у вимозі про відшкодування збитків, яке мешканка Алушти направила до медичного закладу.

Наприкінці минулого року жінка звернулася до Військово-морського клінічного госпіталя з проханням зробити їй маммопластику. За справу взявся хірург, "заслужений лікар Російської Федерації Б.Цатурян".

Він пообіцяв пацієнтці повну безпеку хірургічного втручання, сказавши, що стан бюсту - відмінний, а він має високу лікарської кваліфікацією. Крім того, щоб у жінки зникли усілякі сумніви, до проведення операції він залучив свого брата Н.Цатуряна.

Заплативши три тисячі доларів жінка лягла на операційний стіл. В цілому, хірургічне втручання пройшло без проблем. Однак через деякий час після виписки у жінки почалися проблеми. Зі слів постраждалої, з'явилися "заломи і вм'ятини, які тримаються досить довго після зняття спеціальної білизни".

У відповідь на скарги жінки, хірург Цатурян заявив, що це тимчасове явище і скоро все мине. Але насправді ситуація тільки погіршилася. У підсумку брати-хірурги запропонували жінці провести ще одну операцію, цього разу безкоштовно.

Читайте також: В Криму курортний сезон відкрили виставкою трун

Однак повторне хірургічне втручання лише посилило проблеми. До колишніх проблем додалися нові. З'явилися складки, до того ж, одна з грудей змінила свої розміри та форму.

На пред'явлені претензії хірург відповів, що у всьому винна "природа" пацієнтки. Тоді постраждала звернулася в московську "Академічну клініку естетичної хірургії" і там їй повідомили, що порушення в молочних залозах виникли тільки з причини грубої помилки хірургів, які проводили операції.

За словами потерпілої, через завдану їй шкоду вони не може вести повноцінний спосіб життя. Тому вона виступила з вимогою до "Військово-морського клінічного госпіталю Чорноморського флоту МО РФ" про відшкодування матеріальної та моральної шкоди в розмірі мільйона рублів, з них 500 тисяч рублів будуть потрібні на проведення реабілітаційного лікування.

У разі незгоди з боку хірургів піти на компроміс жінка готова звернутися до суду.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори