Україна припинила наукову співпрацю з Росією

Суспільство
23.06 13:42
3948
0

Україна згорнула всі спільні наукові проекти із Росією. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Максим Стріха на українсько-французькому форумі закладів вищої освіти і науки, передає УНН.

Заступник міністра зазначив, що до минулого року головним партнером з наукової співпраці була Росія, але після військової агресії українська сторона змушена була згорнути наукові проекти.

"Безглуздо підтримувати стосунки з країною і сприяти їй в наукових відкриттях, які потім тебе ж убивають", - наголосив Стріха.

Він заявив, що стратегічними науковими партнерами України є Франція, Німеччина, Польща, країни Балтії, Австрія та США.

Значною подією для науки Стріха назвав підписання 20 березня цього року угоди "Горизонт 2020" про співпрацю між Україною та ЄС. Вона розрахована на шість років та матиме загальний бюджет приблизно 80 млрд. євро. Головним завданням спільної угоди буде дослідження та інновації.

Читайте також: Порошенко розірвав військові договори з Росією

Нагадаємо, 22 червня Рада ЄС продовжила економічні санкції до 31 січня наступного року. Вони були введені у відповідь на дестабілізацію Росією ситуації на сході Україні. Постійні представники країн Європейського союзу 17 червня під час зустрічі у Брюсселі погодили продовження санкцій щодо Росії та заборонили інвестиції до анексованого Криму до 23 червня наступного року.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори