"Опозиційний блок" залякує Київ Гаазьким трибуналом

Суспільство
24.06 14:38
1437
0

В "Опозиційному блоці" заявляють, що влада України зобов'язані навіть в односторонньому порядку впроваджувати в життя Мінські угоди. Про це повідомляють на офіційному сайті організації.

Якщо такого не станеться, то депутати ініціюють розслідування в Гаазькому трибуналі.

"Вимога повного виконання домовленостей від 12 лютого нинішнього року, була і залишається нашою позицією. Війна йде на нашій землі, з обох сторін гинуть українські громадяни, руйнується економіка країни. Тому" Опозиційний блок "вважає, що саме Київ повинен взяти в свої руки ініціативу в питанні повного виконання Мінських угод", - йдеться в заяві.

Депутати вважають, що українська влада повинна виконувати Мінські угоди в односторонньому порядку навіть, якщо не відбудеться відводу озброєнь терористами "ДНР".

Читайте також: Польща хоче приєднатися до "нормандської четвірки"

Члени партії продовжують наполягати на наданні Донбасу окремого статусу, а бойовикам гарантувати амністію.

Крім цього, влада повинна відновити торгово-економічні зв'язки з оккупірвоанной територією і відновити соціальні виплати.

"При цьому Опозиційний блок заявляє: за продовження блокади Донбасу та блокування Мінських угод, яку кожен день коштує Україні нових людських жертв, лідери "коаліції війни" нестимуть відповідальність, аж до Гаазького трибуналу", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що на п'ятому раунді переговорів тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на сході України у вівторок в Мінську не змогли досягти консенсусу. Його учасники підтвердили узгоджений черговий обмін полоненими.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори