"Опозиційний блок" залякує Київ Гаазьким трибуналом

Суспільство
24.06 14:38
1443
0

В "Опозиційному блоці" заявляють, що влада України зобов'язані навіть в односторонньому порядку впроваджувати в життя Мінські угоди. Про це повідомляють на офіційному сайті організації.

Якщо такого не станеться, то депутати ініціюють розслідування в Гаазькому трибуналі.

"Вимога повного виконання домовленостей від 12 лютого нинішнього року, була і залишається нашою позицією. Війна йде на нашій землі, з обох сторін гинуть українські громадяни, руйнується економіка країни. Тому" Опозиційний блок "вважає, що саме Київ повинен взяти в свої руки ініціативу в питанні повного виконання Мінських угод", - йдеться в заяві.

Депутати вважають, що українська влада повинна виконувати Мінські угоди в односторонньому порядку навіть, якщо не відбудеться відводу озброєнь терористами "ДНР".

Читайте також: Польща хоче приєднатися до "нормандської четвірки"

Члени партії продовжують наполягати на наданні Донбасу окремого статусу, а бойовикам гарантувати амністію.

Крім цього, влада повинна відновити торгово-економічні зв'язки з оккупірвоанной територією і відновити соціальні виплати.

"При цьому Опозиційний блок заявляє: за продовження блокади Донбасу та блокування Мінських угод, яку кожен день коштує Україні нових людських жертв, лідери "коаліції війни" нестимуть відповідальність, аж до Гаазького трибуналу", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що на п'ятому раунді переговорів тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на сході України у вівторок в Мінську не змогли досягти консенсусу. Його учасники підтвердили узгоджений черговий обмін полоненими.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори