Генштаб рік не може забрати з Миколаєва 50 мільйонів патронів

Суспільство
29.06 13:20
7710
1

Генштаб Збройних сил України ось уже рік вирішує питання про подальше використання 50 мільйонів патронів, що опинилися "безгоспними" в Миколаївському порту "Октябрськ".

Про це в статті для ZN.UA пише Дмитро Менделєєв.

Автор у своїй публікації наводить лист заступника начальника Генштабу Володимира Хижого на адресу директора держконцерну "Укроборонпром" Романа Романова, в якому повідомляє, що в Генштабі "триває опрацювання питання щодо подальшого використання боєприпасів, які зберігаються на території порту "Октябрськ".

"Збройні сили готові прийняти в установленому порядку на безкоштовній основі 7,62 мм і 14,5 мм патрони і організувати їх переміщення з порту на арсенали, бази і склади Збройних сил України", - сказано в листі.

Читайте також: Порошенко "злив" Наливайченко заради своїх людей в Генштабі

"Не минуло й року, як заступник начальника Генштабу Хижий повідомив ГК "Укроборонпром", що у Генеральному штабі триває опрацювання питання про подальше використання зазначених боєприпасів, і навіть повідомив про готовність їх безкоштовно прийняти!" - пише автор статті.

"Якого ж розміру повинен бути мозок у головного військового постачальника, щоб рік вивчати ситуацію, яка виїденого яйця не коштує, а після цього видати на гора таку глибоку думку?! І це в країні, виснаженою неоголошеної війною!" - робить Менделєєв емоційний висновок з цієї ситуації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в спеціалізованому порту "Октябрськ", розташованому поблизу Миколаєва, з 2000 року перебуває партія в п'ятдесят мільйонів патронів, які "нікому не належать".

Коментарі

Владимир Новиков
Владимир Новиков
29.06.2015 / 14:02
"Якого ж розміру повинен бути мозок у головного військового постачальника, щоб рік вивчати ситуацію, яка виїденого яйця не коштує, а після цього видати на гора таку глибоку думку?! І це в країні, виснаженою неоголошеної війною!" - робить Менделєєв емоційний висновок з цієї ситуації. Він просто знає що в нашого Говнокомандувача такий же мозок і він (Говнокомандувач) ніколи не збирається воювати ні з ким. В нього є багато "мирних планів" яким нема альтернативи. То навіщо йому патрони?

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори