Порошенко хоче розпускати органи місцевого самоврядування

Суспільство
01.07 18:42
627
0

Президент Петро Порошенко сьогодні представив свої основні пропозиції щодо зміни Конституції в рамках децентралізації управління країною. Про це повідомляє Лига.Новости.

Глава держави підкреслив, що в правовому документі не буде пункту щодо особливого статусу Донбасу.

"Всі ці думки про особливий статус - від лукавого. Проект припускає можливість специфічного порядку здійснення місцевого самоврядування в окремих адміністративно-територіальних одиницях Донецької та Луганської областей, які визначаються окремим законом", - зазначив він.

В проекті прописані пункти про ослаблення центральної влади. Особливість закону в тому, що президент отримує право розпускати місцеві органи влади.

"Принципово важливим вважаю право президента, як гаранта територіальної цілісності, на миттєву реакцію у вигляді ухвалення рішення про припинення повноважень. Це загальноєвропейська практика, і Венеціанська комісія таке право визнає", - додав президент.

Цей закон передадуть у Верховну Раду на розгляд вже завтра. До кінця дня президент пообіцяв оформити його для парламентаріїв.

Матеріал по темі: Порошенко вніс у Раду кандидатуру нового глави СБУ

Нагадаємо, що російські політики неодноразово заявляли про необхідність надання автономії сепаратистам Донбасу. Визначиться зі статусом конфліктного регіону просять європейські політики.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори