На Закарпатті село провалюється під землю (відео)

Суспільство
04.07 16:20
10086
0

Залежні бурого вугілля, що знаходяться під закарпатьским селом Ільницею, колись були золотою жилою, а сьогодні стали справжнім прокляттям для селян.

Ще за Австро-Угорщини в Ільниці видобували вугілля. Під найбільшим в Закарпатті селом і нині пролягають вугільні шахти. Раніше ніхто не звертав уваги на те, що вони проходять під будинками, а сьогодні ці шахти приносять селянам багато проблем.

Особливо ситуація загострилася близько шести років тому, коли в Ільниці почали утворюватися провалля, пише Голос Карпат.

Сьогодні вугілля в шахтах ніхто не видобуває. В дев'яностих закрили останню шахту "Ільницьку", адже вона перестала приносити прибутки.

Правонаступники шахти видобувають вугілля тільки відкритим способом, на кар'єрі. Тому і компенсації людям отримувати нема звідки. Провалля засипають самотужки, або за кошти виділені із бюджету села.

Читайте також: На Закарпатті знайшли село-гексаграму

"Писали ще і до Тимошенко Юлії Володимирівни, в той час коли вона була прем'єром, і у область, і до наших депутатів. До кого тільки не зверталися. Обіцяли, що буде зроблено таке управління, Юлія Володимирівна тоді дала відповідь. Но то, як кажуть, все лишилося на бумазі", - пояснює ситуацію заступник сільського голови Василь Химинець.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори