Міністр США визнала Росію основною загрозою національної безпеки

Суспільство
09.07 12:10
606
0

Міністр ВПС Америки Дебора Джеймс назвала Росію головною загрозою нацбезпеки США. Із такою заявою вона виступила під час відвідування союзників НАТО в Європі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Росія в даний час являє собою головну загрозу національній безпеці Сполучених Штатів, у зв'язку з цим необхідно нарощувати американську військову присутність в Європі",- заявила міністр.

Джеймс заявила, що американський уряд стурбований діями діями Росії, і вже зараз Сполучені Штати активізували збройні сили у країнах Європи.

"Не залишається часу на те, щоб просто сигналізувати про недостачу сил реагування на ці російські дії. Я розчарована з приводу того, що тільки чотири з 28 країн НАТО погодилися на збільшення витрат на оборону до 2% ВВП.", - підкреслила міністр.

Читайте також: НАТО підозрює, що Греція "зливає" Кремлю секрети альянсу

Дебора Джеймс додала, що не дивлячись на міграційні проблеми, європейським країнам треба зосередитись на інтересах інтересах Північноатлантичного альянсу. Вона заявила, що ВПС Штатів має мету позбутися залежності від Росії в галузі використання російських ракетних двигунів РД-180.

Нагадаємо, що раніше Джеймс визнавала конфлікт на сході України є глобальною проблемою, який спрямований на дестабілізацію кордонів НАТО.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори