1 мільйон 882 людини залишаються жити під окупантами на Донбасі

Суспільство
11.07 14:23
537
0

Під окупацією терористичної організації "ДНР" проживає 1 млн. 882 людини.

Кількість населення на захопленій проросійськими бойовиками території підрахували в так званій Народній раді "ДНР", передає місцева газета "Донецька правда".

Документ не публічний під назвою "Програма відновлення і розвитку економіки і соціальної сфери Донецької Народної Республіки на 2015 рік" призначався для внутрішнього користування окупантами.

До речі, на сайті управління статистики організації "ДНР" вказано, що кількість населення на підконтрольній території на 1 червня складає 2 млн. 333 тис. людей. А ось у програмі розвитку вказана інша цифра, значно менше. Тобто для громадськості називають прикрашену інформацію.

Читайте також: Бойовики з артилерії обстріляли житлові квартали Світлодарська

У документі також складений план виходу регіону з кризи. Наприклад, там хочуть "розширити співпрацю з іншими державами, зняти економічну блокаду". Також там дуже сподіваються на допомогу російських підприємств. Але за рік окупації жоден російський банк так і не ризикнув працювати на окупованій території через те, що бояться санкцій.

Пишуть і про колосальну заборгованість по зарплаті – вона складає 828 млн. гривень (з липня 2014 року по лютий 2015 року). До війни на всій території Донецької області середній об'єм заборгованості складав близько 140 млн. гривень.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори