Які небезпеки очікують людство в 2017-му

Суспільство
11.01 21:36
Надія Царук
88086
0

У щорічній доповіді про світові ризики, яку було представлено на зустрічі неурядової організації в Давосі, експерти Всесвітнього економічного форуму назвали основні небезпеки для людства в році, що вже наступив.

До п'ятірки найбільших ризиків автори доповіді внесли екстремальні погодні явища, вимушену масову міграцію, терористичні атаки, природні катастрофи і великі шахрайства, пов'язані з маніпуляціями з базами даних, повідомляє ВВС.

Читайте також: Вчені пророкують зникнення Північного полюсу

Експерти зазначають, що за рік п'ятірка найвірогідніших небезпек змінилася. В минулому році на першому місці стояла небезпека широкомасштабної міграції. Щодо терористичних нападів, то їх взагалі не було в першій п'ятірці, а їхнє місце займали "міждержавні конфлікти з регіональними наслідками".

До цьогорічного списку ризиків увійшли також хакерські атаки, незаконна торгівля (у тому числі зброєю, радіоактивними речовинами, наркотиками, товарами, обіг яких заборонений або обмежений), міждержавні конфлікти і провали урядів.

Експерти ВЕФ назвали також і потенційні небезпеки, які можуть мати найбільш руйнівний ефект для людства. До них вони віднесли зброю масового ураження, екстремальні природні явища та природні катастрофи, водну і продовольчу кризи, а також безробіття.

Серед найбільших довгострокових ризиків, які залишаються актуальними з року в рік, експерти назвали нерівність. Адже саме вона призводить до поляризації суспільства, наслідком чого є слабке зростання економіки і сповільнення технологічного прогресу.

Як повідомляв сайт Знай.ua, Путін очолив рейтинг політичних лідерів, які становлять найбільшу небезпеку для світу.

Теги: Давос, форум, ризики, небезпека, людство
Автор матеріалу: Надія Царук

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Володимир Парасюк про ідеологію протесту, схеми Ахметова та революцію до кінця (відео)
ЧитальняАналітика 23 лютого

Хто кого блокує, як довго все це триватиме та що здатне фундаментально змінити країну, розповів гість Politeka Online народний депутат […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори