Які небезпеки очікують людство в 2017-му

Суспільство
11.01 21:36
Надія Царук
88026
0

У щорічній доповіді про світові ризики, яку було представлено на зустрічі неурядової організації в Давосі, експерти Всесвітнього економічного форуму назвали основні небезпеки для людства в році, що вже наступив.

До п'ятірки найбільших ризиків автори доповіді внесли екстремальні погодні явища, вимушену масову міграцію, терористичні атаки, природні катастрофи і великі шахрайства, пов'язані з маніпуляціями з базами даних, повідомляє ВВС.

Читайте також: Вчені пророкують зникнення Північного полюсу

Експерти зазначають, що за рік п'ятірка найвірогідніших небезпек змінилася. В минулому році на першому місці стояла небезпека широкомасштабної міграції. Щодо терористичних нападів, то їх взагалі не було в першій п'ятірці, а їхнє місце займали "міждержавні конфлікти з регіональними наслідками".

До цьогорічного списку ризиків увійшли також хакерські атаки, незаконна торгівля (у тому числі зброєю, радіоактивними речовинами, наркотиками, товарами, обіг яких заборонений або обмежений), міждержавні конфлікти і провали урядів.

Експерти ВЕФ назвали також і потенційні небезпеки, які можуть мати найбільш руйнівний ефект для людства. До них вони віднесли зброю масового ураження, екстремальні природні явища та природні катастрофи, водну і продовольчу кризи, а також безробіття.

Серед найбільших довгострокових ризиків, які залишаються актуальними з року в рік, експерти назвали нерівність. Адже саме вона призводить до поляризації суспільства, наслідком чого є слабке зростання економіки і сповільнення технологічного прогресу.

Як повідомляв сайт Знай.ua, Путін очолив рейтинг політичних лідерів, які становлять найбільшу небезпеку для світу.

Теги: Давос, форум, ризики, небезпека, людство
Автор матеріалу: Надія Царук

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори