Як українські виробники заробляють в окупованому Криму

Суспільство
11.01 22:10
Надія Царук
3198
0

Українські виробники не зважають на економічні санкції Євросоюзу, США і Канади проти компаній і фізичних осіб, які працюють в Криму, та продовжують заробляти, поставляючи свою продукцію на окупований країною-агресором український півострів.

Не піддається жодним поясненням той факт, що через три роки з моменту російської окупації Криму держава дозволяє українським компаніям здійснювати комерційну діяльність на окупованій території.

Так, станом на січень 2017 року в Криму працюють кілька великих українських компаній, повідомляє портал 15 хвилин. І хоча деякі з них, як, наприклад, мережа супермаркетів "АТБ", змінили назви своїх магазинів, вони все одно продовжують реалізовувати через них українські товари. В той же час десятки магазинів компанії "Єва" продовжують працювати в Криму в тому ж режимі, що і до окупації, та реалізовувати ті ж товари, що і в магазинах мережі на материковій частині України.

В Сімферополі, зокрема, спокійно знаходиться магазин відомого бренда українського дизайнера "a.TaN by AndreTan" - він розміщується за тією ж адресою, в тому ж торговельному центрі "Меганом", що і до окупації.

Крім цього, на полицях супермаркетів окупованого Криму широко представлена продукція таких "щирих" українських торгових марок, як "Чумак", "Моршинська", "Оліс", "Біокон", "Верес" та інші.

Менеджери торговельних мереж у Криму розповіли, що поставки української продукції після початку громадянської блокади та введення урядом України заборони на постачання комерційних партій товарів на півострів, йдуть через прикордонні пункти в Харківській області та зону АТО.

Як повідомляв сайт Знай.ua, нові санкції США вдарять по нафтовидобувній галузі Росії.

Автор матеріалу: Надія Царук

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Ознака коаліції: як радикали роздають аванси парламентській більшості
ЧитальняАналітика 24 лютого

Чи можна, з одного боку, бути союзником влади, а з другого – жорстким її опонентом? Якщо проаналізувати позицію, яку наочно […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори