Цукровий діабет може передаватися у спадок

Суспільство
14.01 12:08
Марина Лонська
270
0

Головні фактори появи цукрового діабету у людини визначили фахівці із Брістольського університету.

Про це повідомляє "Ортодокс".

Під час лабораторних досліджень вчені виявили, що підвищення рівня цукру у крові залежить від спадковості. Вони висловили думку, що тільки у деяких випадках хвороба виникає протягом життя, а не передається на генетичному рівні.

Читайте також: Діабет поставили в один ряд з чумою та віспою

У експерименті брали участь близько тисячі добровольців із різних країн світу. Серед них були як хворі на діабет, так і повністю здорові люди.

Частіше за все до виникнення цукрового діабету призводить малорухливий спосіб життя, а також збій у режимі харчування. Постійні стресові ситуації також додали до переліку ймовірних факторів впливу. Зокрема, найбільш небезпечним дослідники називають прояв страху втратити роботу.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що останнім часом значно збільшилася кількість хворих на цукровий діабет. За статистикою, найближчим часом така тенденція може спровокувати непоправні наслідки – подібний діагноз можуть виявити у близько 40% пацієнтів. Фахівців вже охрестили діабет "чумою ХХІ століття", адже більшість людей запізно дізнаються про свою хворобу: вони просто не бачать її симптомів.

Теги: Цукровий діабет, симптоми, діагноз, лікування
Автор матеріалу: Марина Лонська

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Ознака коаліції: як радикали роздають аванси парламентській більшості
ЧитальняАналітика 24 лютого

Чи можна, з одного боку, бути союзником влади, а з другого – жорстким її опонентом? Якщо проаналізувати позицію, яку наочно […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори