Медведчук назвав справжні причини сплеску злочинності в Україні

Суспільство
14.01 15:21
159
0

Про справжні причини зростання злочинності в Україні представники правоохоронних органів вважають за краще не говорити, адже погіршення криміногенної ситуації - закономірний підсумок проведеної владою політики. Таку думку висловив Віктор Медведчук, лідер Громадського руху "Український вибір - Право народу".

"За даними Бюро громадських експертиз "Громекс", Київ за кількістю злочинів займає лідируючі позиції серед міст України. З січня по вересень 2016 року злочинність перевищила показники 2015 року майже на 50%, за цей період було зафіксовано 65 102 злочини, з яких нерозкритими залишилися практично 85%. Причому кожен третій злочин, скоєний в Києві, відноситься до категорії тяжких та особливо тяжких. Столиця знаходиться на першому місці за кількістю вбивств, майже 44% з них залишаються нерозкритими", - навів дані експертів Медведчук.

На його думку, статистика розбиває в пух і прах всі твердження "реформаторів" про проведені перетвореннях, їх якості та ефективності.

"Про справжні причини зростання злочинності представники правоохоронних органів вважають за краще не говорити. Вони мовчать про те, що сумнозвісний закон про люстрацію, в результаті якого були звільнені професіонали, які знають свою справу (за словами Деканоїдзе, тільки в Києві звільнили 80% керівного складу правоохоронних органів), вихолостив правоохоронну систему. Це цілком прогнозовано призвело до зниження розкриття злочинів і відсутності координації дій силових органів. Нерозслідувані резонансні вбивства і грудневі події в Княжичах - яскравий тому доказ", - підкреслив політик.

При цьому заявляючи про необхідність легалізації зброї, політики і чиновники не замислюються про наслідки такого кроку, адже на руках у населення - велика кількість вогнепальної зброї, вважає лідер "Українського вибору".

"Є ще одна причина зростання злочинності, про яку "реформатори" також намагаються не говорити. Погіршення криміногенної ситуації - це закономірний підсумок проведеної ними політики. Нерідко саме злидні і безвихідь штовхають громадян, які ще кілька років тому мали роботу і стабільні доходи, на порушення закону. Але влада не має наміру ні говорити про причини зростання злочинності, ні тим більше аналізувати їх та вживати рішучі заходи. А тому з кожним днем ​​зростає ймовірність того, що Київ з культурної столиці остаточно перетвориться на столицю кримінальну", - робить висновок Медведчук.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Ознака коаліції: як радикали роздають аванси парламентській більшості
ЧитальняАналітика 24 лютого

Чи можна, з одного боку, бути союзником влади, а з другого – жорстким її опонентом? Якщо проаналізувати позицію, яку наочно […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори