Українці відповіли Табакову іронічною піснею (відео)

Суспільство
14.07 18:50
14307
1

Українці записали відповідь скандальному російському акторові Олегу Табакову.

У Мережі з'явився відеоролик з кадрами з фільмів Табакова накладений на пісню Мірко Сабліча. Добірку назвали "Відповідь українців потомственному шовіністу Олегу Табакову".

"Чемпіоном з маразму став дідусь Табаков. Знай, що коли у стольному Києві вже академія була, у твоїй нинішній столиці тільки папороть цвіла", - нагадали Табакову.

Нещодавно Олег Табаков заявив, що українці в якомусь сенсі убогі ", а їхні кращі представники" завжди були на других чи третіх позиціях після росіян".

Також Табаков назвав українського письменника Панаса Мирного другосортним, що викликало різке засудження громадськості.

Матеріал по темі: Валентин Гафт делікатно "потролив" Табакова за "убогих українців"

Після такої бурхливої ​​реакції актор вже почав виправдовуватися і заявив, що його слова вирвали з контексту і він говорить дуже метафорично.

"А якщо Україна в серці, то, вириваючи її звідти, ти вириваєш і серце! Я Україну матку-неньку рідну - люблю! Матір треба любити, інше - від лукавого", - заявив він.

Коментарі

Ігор Пасичнюк
Ігор Пасичнюк
14.07.2015 / 20:01
Стосовно висловлювань Табакова та й не тільки його… Колись запитали, чому в Британії немає антисемітизму? Британці відповіли: тому, що ми не вважаємо себе дурнішими за євреїв. А в наших "братів" чітко видно комплекси. Так що не "наїжджайте" на людину. Це жорстоко. Насправді, пожаліти потрібно. Комплекси, насправді, побороти досить важко. Росіяни, чому ви постійно доводите, що Київська Русь насправді – це ви? Якщо вважаєте себе не гіршими від інших, не смішіть людей. Ви ж не нацисти (за вашими словами), тому не повинні вважати себе неповноцінними. Ви нічим не гірші від англосаксів, французів, українців і т.д. Гордіться своєю нацією, а не краденою.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори