Заборона у Росії українських організацій є дискримінацією - МЗС

Суспільство
14.07 21:15
729
0

Заборона російською владою діяльності трьох українських організацій на своїй території несе загрозу для збереження національної самобутності, ідентичності та вільного розвитку українців у Росії.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства зовнішніх справ.

Таку заяву дипломатичне відомство зробило у зв'язку з внесенням 8 липня цього року до списку "небажаних" у Росії Світового конгресу українців, Української всесвітньої координаційної ради та Кримської польової місії з прав людини.

Українські дипломати назвали такий крок російської влади дискримінацією українців. Також у МЗС закликали поважати норми міжнародного права.

Читайте також: Росії дозволили ігнорувати Європейський суд з прав людини

"Закликаємо російську сторону неухильно та повною мірою дотримуватися взятих на себе міжнародних зобов'язань, закріплених міжнародними та двосторонніми міждержавними угодами, принципів та норм міжнародного права в галузі прав людини, задоволення національно-культурних і мовних потреб національних меншин та недопущення будь-яких проявів їх дискримінації", – наголошують у міністерстві.

Нагадаємо, Держдума прийняла 23 травня цього року закон про "небажані іноземні організації". До нього можуть внести організації, які "загрожують" конституційному ладу, обороноздатності або безпеці Росії.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори