В Україну прибула консультативно-оцінна група НАТО

Суспільство
15.07 15:10
486
0

Оціночна група НАТО допоможе розробити проект з відновлення військово-морських сил України.

В Одесу, в середу, 14 липня, прибула оціночно-консультативна група НАТО. Метою її роботи стане пілотний проект з відновлення можливостей ВМС ЗС України.

Про це передали в прес-службі Міноборони.

"На сьогоднішній день узгоджують пілотний проект з відновлення можливостей ВМС ЗС України у Генеральному штабі ЗС України та Міністерстві оборони України. Метою заходу стало обговорення моделі розвитку ВМС ЗС України, визначення параметрів, змісту та етапів реалізації пілотного проекту", - повідомили в прес-службі .

Читайте також: У НАТО закликають готуватися до найгіршого сценарію на Донбасі

Так, вчора у відомстві спільно з делегацією НАТО та представниками ВМС України провели переговори і брифінги для ознайомлення з концепцією по розробці системи управління, проведення операцій з висвітлення надводної обстановки і контролю морського судноплавства, а також обговорили стандарти і вимоги НАТО до зв'язку та підготовки ВМС України.

"15 липня захід продовжиться в Миколаєві, де відбудеться огляд та обговорення можливих перспектив розвитку навчально-матеріальної бази навчального центру ВМС ЗС України та відвідування морської авіаційної бригади. У контексті заходу обговорять поточний стан і напрямок підготовки авіаційного компонента ВМС ЗС України", - зазначено в повідомленні.

По завершенні візиту консультативної групи НАТО до ВМС України планують визначити основні пріоритети співробітництва між Україною та Альянсом.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори