Коломойський не збирається виплачувати 1,8 мільярдів дивідендів "Укрнафти"

Суспільство
20.07 14:54
1638
0

Скандальний олігарх Ігор Коломойський заявив, що після слів одеського губернатора Міхеїла Саакашвілі про збитки "Укрнафти" у 2014 році в розмірі 80 мільярдів гривень, компанія може не виплачувати дивіденди.

Так він прокоментував недільне інтерв'ю Саакашвілі каналу "1+1".

"Вчора пан Саакашвілі сказав, що "Укрнафта" показала збиток у розмірі 80 мільярдів. Хочу, щоб це почув Прем'єр Яценюк, який просить нас виплатити дивіденди. Ми їх не зможемо виплатити, тому що дивіденди сплачуються тільки з прибутку", – каже Коломойський.

Питання про виплату дивідендів на суму близько 1,8 млрд гривень планують обговорити на загальних зборах акціонерів 22 липня. Компанія повинна була виплатити їх ще навесні, проте потім відмовилася це зробити. На цьому зібранні вирішать питання щодо зміни лояльного до Коломойського керівництва "Укрнафти".

Читайте також: "Укрнафту" очолить британець, але не Чичваркін

Нагадаємо, що "Укрнафта" є одним з найбільших гравців на роздрібному ринку нафтопродуктів України: компанії належать понад 560 АЗС по всій території країни.
Акції "Укрнафти" включені до лістингу Української біржі і фондової біржі ПФТС у Київі. Депозитарні розписки на акції "Укрнафти" торгуються на Франкфуртській фондовій біржі.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори