Шпигунський скандал: українське МЗС викликало посла Угорщини

Суспільство
20.07 18:06
936
0

Міністерство закордонних справ України запросило посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня у зв'язку з заявою міністра Яноша Лазара про діяльність угорських спецслужб на українській території.

Згідно з повідомленням прес-служби МЗС, перший заступник міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко висловила занепокоєння української сторони у зв'язку з опублікованим на сайті парламенту Угорщини протоколу засідання комітету з питань національної безпеки.

Зокрема, Галібаренко привернула увагу посла до висловлювань керівника канцелярії прем'єр-міністра Угорщини Яноша Лазара щодо діяльності угорських спецслужб на території України.

Читайте також: Угорщина веде активну розвідку в Україні через АТО

"Було наголошено на неприпустимості здійснення угорськими спецслужбами операцій на території України без погодження з українськими партнерськими службами", - повідомляє прес-служба.

Галібаренко також спростувала звинувачення, нібито МЗС України перешкоджає в наданні допомоги угорській національній меншині, яка компактно проживає на Закарпатті.

Нагадаємо, на минулому тижні Янош Лазар, виступаючи в парламенті Угорщини заявив, що агенти угорської розвідки активно працювали в Києві протягом останнього часу через збройний конфлікт на сході України.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори