ЦВК "попередила" 54 кандидатів на виборах у Чернігові

Суспільство
22.07 21:52
1005
0

Центральна виборча комісія оголосила попередження 54 кандидатам у депутати в Чернігові одномандатному виборчому окрузі № 205 і звернулась до МВС щодо перевірки можливих випадків підкупу виборців.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Комісія розкритикувала їх за порушення термінів відкриття рахунків виборчих фондів.

У ЦВК зазначають, що отримали звернення голови політичної партії "ДемАльянс" Василя Гацька про можливі підкупи виборців з боку окремих кандидатів у депутати по окрузі № 205.

Це звернення, за повідомленням комісії, є скаргою, але "вона була оформлена без дотримання відповідних вимог і тому повернена суб'єкту звернення без розгляду".

Разом з тим наголошують на тому, що "комісія розглянула за власної ініціативи питання про можливі порушення виборчого законодавства".

Однак ЦВК не змогла оголосити попередження без "відповідного розгляду судом виборчого спору". А такі рішення судів не надходили до виборчої комісії.

Читайте також: Кличко , як мер, втратив половину своїх прихильників - соціологи

Тому ЦВК вирішила направити до МВС копію звернення Гацька з доданими до неї матеріалами і речовим доказом для перевірки обставин.

Нагадаємо, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що відправить до Чернігова спецназ для забезпечення законності під час виборів.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори