Сільський коваль ремонтує військові автівки

IT-світ
07.02 10:45
3663
0

Сільський коваль Ігор Щебет з села П'ятигори, Здолбунівського району Рівненської області заради АТО перепрофілювався. У власній сільській кузні чоловік ремонтує військові автомобілі.

"Я свого часу відслужив в армії. – Каже Ігор. – Отримав спеціальність водія-механіка, а потім ще й водія БРДМ. Було це ще у 80-их роках".

Та коли до України прийшла біда – чоловік вирішив згадати давнє минуле.

"Сам запропонував військовому керівництву выйськової частини, що в Оржеві, свої послуги. – Каже Ігор. – Побачив в соціальних мережах, що техніка стоїть просто неба. А нашим хлопцям на сході вона дуже потрібна. От і зважився".

Від зайвих робочих рук військові не стали відмовлятися. Чоловік швидко пояснив, що має свою кузню та інструменти, тож техніку дозволили забирати до Пятигір.

"Допомагають знайомі та родичі, волонтери, патріоти. – Пояснює Щебет. – Бо запчастини до військової техніки важко дістати, та й всі масла-бензин недешеві. Але світ не без добрих людей. Багато хто розуміє, що роблю потрібну справу".

З липня Ігор Щебет встиг відремонтувати 8 автівок – БМП, БРДМ, БТР.

"Не у всьому зразу розібрався. – зізнається чоловік. – Але якщо маєш бажання, то інформацію, як влаштований той чи інший механізм можна знайти. Щось шукаю в інтернеті, щось питаю на військових кафедрах, інколи можу просто потелефонувати, запитати військового механіка, аби щось підказав мені. В допомозі чи пораді мені не відмовляють. Таки українці згуртувалися останнім часом".

Ігор – не один такий. Чимало односільчан, побачивши добру справу й собі виявили бажання зайнятися подібними ремонтом, а згодом приєдналися майстровиті люди й з сусідніх районів. Принцип роботи простий: підійти у військову частину, запропонувати свої послуги та брати додому автівку на ремонт. Тим паче, що в Рівненській області є дві великі бази військової техніки, котра вже довгі роки стоїть під відкритим небом. Тож робочі руки дуже потрібні.

Всі 8 автівок, відремонтовані ковалем, вже випробували та відправили у зону АТО.

"Тримайтеся, хлопці!" – передають українським військовим у селі П'ятигори.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори