Розкрили справжнє значення стандартних ігор "Косинка" та "Сапер"

IT-світ
17.08 02:10
1725
0

Компанія Microsoft розповіла про справжнє призначення таких комп'ютерних ігор, як "Сапер" (Minesweeper), "Чирви" (Hearts), а також пасьянсу "Косинка" (Solitaire).

Про це пише Mental Floss.

"Всі ці ігри включили в установчі пакети ранніх версій операційної системи Windows для того, щоб з їх допомогою користувачі, самі того не розуміючи, навчалися навичкам володіння нових на той момент функцій ПК та дізнавалися про можливості ОС", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Dota2 назвала переможця чемпіонату, що отримає 6,6 млн доларів

Наприклад, пасьянс "Косинка", з'явився в Windows 3.0 в 1990 році. З її допомогою користувачі, більшість з яких тоді були більш звичні до виконання операцій через командний рядок, могли освоїти навички поводження з комп'ютерною мишею, зокрема до переміщення іконок.

Схожу освітню функцію заклали і в гру "Сапер" додану в Windows 3.1 в 1992-му. У процесі гри користувачі ОС швидше навчалися користуванню лівої і правої кнопками миші.

В тій же версії Windows була і гра "Чирви", що дозволила "гру по мережі". Вона показувала можливості технології мережевого підключення NetDDE, розробленої Microsoft.

Пасьянс "FreeCell", який вперше з'явився в Windows 3.1 в 1992 році, показував можливості доданого в операційну систему інтерфейсу Win32s, який дозволяв 16-бітній Windows 3.1 обробляти типи даних розміром 32 біта.

У випадку, якщо Win32s був встановлений на комп'ютер з помилками, гра не запускалася, тим самим виступаючи індикатором коректної установки ОС.

Спроби Microsoft обійтися без цих чотирьох ігор в своїх наступних операційних системах, часто зустрічали обурення тестувальників компанії.

Першою ОС компанії, куди не включили ані "Сапер", ані "Косинку", стала Windows 8, яка вийшла в 2012 році.

Відтепер, Microsoft повернула популярний пасьянс в Windows 10, яка надійшла в продаж в цьому році. "Сапер", "Чирви" та інші ігри можна докупити у Windows Store.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори