Розробник створив годинник з чорнильним дисплеєм (відео)

IT-світ
20.08 04:15
1632
0

Чорнильні краплі, що формують цифровий циферблат на дисплеї Ferollic виглядають майже як живі істоти. Створив годинник Зельф Коелман.

Краплі пульсують і стрибають, залишаючи після себе дрібні бризки, і формують лінії, візерунки, та, врешті решт, цифри. Насправді це феррофлюїди. Це намагнічена рідина, яку спочатку створив інженер NASA для направлення ракетного палива до двигуна в умовах невагомості.

Коелман пояснює, що дисплей його годинника більше схожий на акваріум, ніж на екран. Його нижня частина заповнена феромагнітної рідиною. У задній частині годинника вбудовані потужні електромагніти. Вони дозволяють змінювати форму феррофлюідов, піднімати їх і переміщати.

Читайте також: Винайдені шоломи зможуть швидко виявити струс мозку

Програмна начинка винаходу Коелмана гнучка і її можна перелаштувати для відображення тексту, різних геометричних форм і анімації.

На даний момент дисплей Ferrolic є лише прототипом, але Коелман продає обмежену партію з 24 одиниць за ціною 7500 євро за штуку. Покупцям надається вибір з дерев'яного, шкіряного і керамічного покриття рамки. Він каже, що дисплеї абсолютно беззвучні і не випромінюють світло. Однак технологія має термін служби лише кілька місяців.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори