Собаки еволюціонували через зміни клімату

IT-світ
20.08 02:45
792
0

Дослідники вивчили скам'янілі останки північноамериканських собак і прийшли до висновку, що еволюція представників сімейства собачих безпосередньо залежить від змін у кліматі.

Про це повідомляє портал EurekAlert.

Нове дослідження скам'янілостей північноамериканських собак, які жили в період від двох до 40 мільйонів років тому, показало, що еволюція хижаків є прямим наслідком кліматичних змін.

Клімат в Північній Америці в той час був тепліший від сучасного. Домінуючим ландшафтом був ліс.

У той час собаки були невеликими і більше нагадували мангустів. Передні кінцівки у них були більш гнучкими. Вони не ганялися за здобиччю, а вона мимоволі сама йшла до них.

Читайте також: Новий вид ос перетворює павуків у зомбі-рабів

Через кілька мільйонів років у Північній Америці значно похолодало, а луки стали змінювати ліси. Тоді собакам доводилося раптово атакувати із засідки і переслідувати здобич. Їхні передні лапи пристосувалися до захоплення здобичі та до погоні за нею. Вони зміцніли і стали більш витривалими. Також збільшився розмір і вага тварин. У них стали набагато міцнішими зуби.

Собаки, за словами авторів дослідження, розвивалися разом зі зміною клімату. Їм, ймовірно, доведеться продовжити еволюцію у зв'язку з сучасними кліматичними метаморфозами.

eurekalert.org

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори