Вчені створили роботів, що саморозвиваються (відео)

IT-світ
21.08 03:25
1110
0

Фахівці зі Швейцарії та Великобританії розробили автоматичну систему, яка здатна займатися саморозвитком. Роботи, яких вона створює, з кожним поколінням виконують свої завдання все краще.

Про це повідомляє ВВС.

Головний механізм назвали "роботом-матусею". Вона конструює більш маленьких роботів. Вони являють собою пластмасові кубики з мотором і можуть пересуватися. Головна особливість в тому, що система здатна покращувати себе без якого-небудь людського втручання.

"Робот-матуся" використовує різні конфігурації і дивиться, наскільки далеко змогли просунутися створені нею дітища.

За час експерименту створено десять поколінь роботів-кубиків. Кожному новому вдавалося долати більшу дистанцію, в порівнянні з попередниками. Дальність пересування останньої версії була в два рази вище, ніж у першого покоління.

Читайте також: У війнах майбутнього головну роль відіграватимуть роботи

Вчені, зрештою, хочуть отримати роботів з "творчими здібностями". Вони можуть стати в нагоді у виробництві та зможуть постійно покращувати його методи.

Однак не всі люди поділяють оптимізм, пов'язаний з розвитком робототехніки. Про можливі ризики вже заявляли бізнесмени і вчені, серед яких такі відомі діячі як Білл Гейтс, Стівен Хокінг і засновник Tesla Motors Елон Маск.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори