Мамонтів вбив невідомий науці вірус

IT-світ
23.08 05:25
1410
0

Канадські вчені висунули нову неймовірну версію вимирання мамонтів. Вони з'ясували, що вони не вимерли, а їх вбив невідомий науці вірус. Вчені наголошують, що він вражав нервову систему тварин.

Вірус також є небезпечним для людини.

Група канадських учених провела дослідження знайдених на Алясці решток мамонта за допомогою унікального обладнання та новітніх технологій. Раніше існувала теорія, що мамонти вимерли через різке похолодання на Землі. Проте зараз цю теорія ставлять під сумнів. В рештках тварин фахівці виявили вірус, який до теперішнього часу повністю не вивчений.

Читайте також: Вчені дали надію на воскресіння мамонтів

Дослідники припускають, що цей вірус вражає нервову систему, в результаті чого тварина ставала паралізованою і у неї відмовляли кінцівки. Мамонти не могли знайти собі їжу та вмирали від голоду, а вірус засинав. Найближчим часом вчені обіцяють з'ясувати природу загадкового вірусу тому, що на сьогоднішній день про нього нічого не відомо. Одне зрозуміло стовідсотково, що для людини він також становить небезпеку.

При цьому фахівці підкреслюють, що вимирання мамонтів від зараження вірусом є лише теорією. Для її обґрунтування необхідно буде ще багато часу і досліджень.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори