NASA запустило магнітну лабораторію

IT-світ
15.03 00:20
867
0

Космічне відомство США вивело на навколоземну орбіту лабораторію, яка займатиметься вивченням магнітних полів. За допомогою місії Magnetospheric Multiscale (MMS) вчені зможуть більше дізнаються про магнітне перез'єднання.

Про запуск представники NASA розповіли в Twitter.

12 березня ракетоносій Atlas 5 стартував з мису Канаверал. Головне завдання місії - це вивчення магнітного перез'єднання. А саме процесу, при якому відбувається сходження і перестроювання ліній магнітного поля з різних магнітних доменів. Його можна спостерігати на прикладі з'єднання і роз'єднання магнітних полів планети Земля. При цьому вивільняється колосальна кількість енергії.

Вже запущено чотири однакових космічних апарати. Вони мають восьмикутну форму і після виведення на орбіту утворюють собою щось схоже на піраміду. За допомогою такої побудови можна створити тривимірну карту процесу.

Фахівці ставлять перед собою мету з'ясувати, якими особливостями володіє магнітне перез'єднання в атмосфері зірки або околицях чорної діри. Для цього, вони хочуть детально вивчити механізми, що відбуваються в земній магнітосфері.

Теги: NASA магнітна лабораторія поля земля вчені

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори