Вчені дослідили вплив кохання на мозок

IT-світ
16.03 22:00
1104
0
Фото: Human Neuroscience

Американські та китайські вчені вперше визначили вплив кохання на мозок.

Вчені представили перше у світі дослідження того, як любов змінює мозок людини. Його опублікували в журналі Frontiers in Human Neuroscience, - повідомляє The Telegraph.

Для створення "любовної карти" мозку, дослідники зібрали 100 добровольців-студентів Південно-західного університету у Китаї. Їх розділили на три піддослідні групи: ті, хто були закохані на момент експерименту, тих, хто щойно розлучився із коханою людиною та тих, хто давно не підтримував любовні стосунки.

Для дослідження використовували метод магнітно-резонансної томографії. Учасників попросили ні про що не думати і піддали їх мозок скануванню. У представників "закоханої" групи більш активно працювали ділянки мозку, пов'язані із системою винагороди, мотивації та управління емоціями, а також соціальним пізнанням. З'ясувалося також, що інтенсивна робота певних зон безпосередньо пов'язана із тривалістю їх романів.

У тих студентів, чиї любовні відносини з якихось причин перервалися, активність цих зон виявилася зниженою. Також було встановлено, що тільки у цих студентів інтенсивно працювало хвостате ядро ​​мозку. Мозок тих, хто в той момент не був закоханий, відрізнявся менш яскраво вираженою активністю мозку.

Вчені стверджують, що вони вперше отримали докази впливу любові на функціональну архітектуру мозку.

У майбутньому вони хотіли б розробити "тест на кохання", за допомогою магнітно-резонансної томографії чи іншого методу сканування.

Теги: дослідження кохання мозок вчені томографія

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори