У соцмережі спілкуватимуться в окулярах віртуальної реальності

IT-світ
19.05 04:10
1227
0

Каліфорнійська соціальна мережа AltspaceVR почала працювати у новому віртуальному напрямку: вона пропонує користувачам зануритися в світ 3D-спілкування, розваг і роботи.

Про це повідомляє видання Profit.

Соцмережа запрацювала в тестовому режимі, після якого врахують недоліки AltspaceVR і запустять повноцінне функціонування ресурсу. Соцмережа дасть можливість взаємодіяти людям через Інтернет за допомогою Oculus Rift - окулярів віртуальної реальності.

У новій "соціалці" приватність спілкування вважається найважливішою метою, тоді як в звичних мережах із цим бувають проблеми.

Читайте також: Apple запускає власну соціальну мережу

Користуватися AltspaceVR можна не лише за допомогою гарнітури VR-окуляри + смартфон, але і VR-окуляри + комп'ютер. При цьому налаштування сервісу, Second Life, дозволяє переносити двомірне зображення інтернет-сервісів в 3D.

Перспективний соціальний сервіс дає можливість поринути у світ онлайн-ігор, зокрема, брати участь у чемпіонатах, переглядати фільми, спілкуватися, створювати робочі групи і віртуальні офіси тощо.

Для використання AltspaceVR потрібно на ньому обов'язково створити обліковий запис і вибрати собі 3D-аватар, який буде віртуальним представником користувача в інтернет-середовищі.

При цьому "ставити" своє обличчя йому необов'язково.

altvr.com

altvr.com

altvr.com

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори