Плавучі ферми врятують людство від голоду

IT-світ
29.05 21:40
2862
0

Іспанські дизайнери з компанії Forward Thinking Agriculture зголосилися вирішити проблему продовольства на перенаселеній Землі. Вони запропонували концепцію плавучих ферм.

Про це повідомляє Hi-news.

У кожної ферми буде свій промисел: вирощування риби, виробництво сільськогосподарських культур та збір сонячної енергії. Вони розміщуватимуться поруч з регіонами, які потребують їжі.

До 2050 року, згідно з прогнозами, населення Землі досягне 9,1 мільярда чоловік, а попит на їжу зросте приблизно на 70%. Вирішити ці проблемами допоможе концепт Smart Floating Farm, що в перекладі з англійської означає "розумна плавуча ферма".

На нижньому рівні планується займатися рибою. У рік її будуть видобувати близько 1,7 мільйона тонн. Тут будуть хвильові бар'єри, причали, пункти зберігання, упакування і обробки риби.

Читайте також: Створили екологічно безпечний мікропроцесор з деревини

Другий рівень буде виділений під гідропоніку, тобто вирощування рослин без ґрунту. Для їх живлення будуть використовувати очищену воду з опріснювальної установки. Таким способом можна буде вирощувати 8,15 млн. кг. овочів на рік.

Обладнання буде жиаитися від сонячних панелей.

Збільшення населення, швидке зростання міст, знищення земель сільськогосподарського призначення, а також кліматичні зміни ставлять нові виклики перед людством. Все це вимагає нових підходів до підвищення якості людського життя і навколишнього середовища.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори