Названі кращі способи знищити нав'язливий mail.ru

IT-світ
17.02 04:25
Олена Сафронова
951
0

Більшість з нас доволі часто стикалися з такою ситуацією, коли при встановленні будь-якої програми на комп'ютер "якимсь чином" проникає шкідливий софт. І найчастіше лідером серед них є сервіс mail.ru.

Він дуже нагадує "троян" та аж ніяк не продукт від серйозної компанії. Та й записати його на ПК дуже просто, та от видалити його повністю, на думку більшості, просто нереально.

Читайте також: У iPhone 7 знайшли серйозне недопрацювання

Як виявилося, існує певний алгоритм дій, який все ж може допомогти позбутися раз і назавжди нав'язливого mail.ru, передає портал "сikavoinfo.com".

У користувачів з'являється ряд питань, що стосуються шкідливого софту. Одне серед них - "як mail.ru проникає у комп'ютер". Та й відповідь достатньо проста - часто продукти однієї компанії рекламуються та поширюються за допомогою продуктів іншої. Так роблять багато відомих брендів. Та якщо добросовістні компанії дозволяють нічого не встановлювати на ПК без згоди користувача, mail.ru ж зазвичай робить це без згоди. У результаті, збиваються всі налаштування та псується життя людини.

Для того, щоб запобігти "зараженню", намагайтесь не встановлювати невідомий софт. Та якщо вже справу зроблено, уважно читайте, що вам пропонують з малознайомою програмою. Обирайте вибіркову установку, а не швидку, яку "рекомендують", та стежте за її кожним "кроком".

Як вичистити комп'ютер від mail.ru повністю

1. По-перше, деінсталюйте усі сервіси шкідника (окрім Guard@Mail.ru) - Mail.ru, ICQ, браузер "Інтернет", Супутник і так далі. Для цього, потрібно зайти в меню "Пуск", потім обрати "Панель управління", натиснути на "Програми" та "Видалення програм".

2. Після цього, вивантажте Guard.Mail.Ru. Для цього вам потрібно натиснути клавіші Win+R, прописати команду "sc delete Guard.Mail.Ru". Або ще можете натиснути на піктограмі "Комп'ютер", обрати з контекстного меню команду "Управління", перейти в "Служби", де й побачите Guard.mail.ru та зупинити службу.

3. Потім знову заходите у "Диспетчер завдань" та знаходите там сервіс guardmailru.exe. Натискаєте на нього правою клавішою миші, вибираючи команду "Завершити процес".

4. Через панель управління Windows видаляєте GuardMail.ru. Для цього заходите в меню "Пуск", потім "Панель управління" і "Програми та засоби".

5. Далі через "Пуск" знаходите решту файлів, що пов'язані з mail.ru та видаляєте.

6. Залишається лише очистити реєстр від записів шкідника. Натискайте клавіші Win+R, вводите слово "regedit". У вікні редактора реєстру обираєте "Правка — Знайти" і прописуєте "mail.ru". Після цього видаляєте всі розділи, що пов'язані з цим запитом.

7. Аналогічні дії треба повторити із запитом "guard", а потім скинути налаштування браузерів, що знаходяться на вашому ПК, до заводських та очистити комп'ютер від залишків.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Google створила програму для офлайн-перегляду роликів на YouTube.

Теги: ПК, троян, софт, програма, mail.ru
Автор матеріалу: Олена Сафронова

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Борис Кушнірук про гібридну війну, торгівлю з Росією та валютні ризики (відео)
ЧитальняАналітика 23 лютого

Чому вітчизняні ТЕС поки що не можуть повністю перейти на африканське вугілля та який план енергетичної незалежності має уряд розповів […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори