Андрій Данилко: Яке лицемірство цькувати Скрябіна за його концерти, а зараз звеличувати

Шоу-бізнес
15.09 19:35
Олена Вовченко
42342
2

У 2013 році Народний артист України, який грає незмінну Вєрку Сердючку, Андрій Данилко пішов з публічного простору. Нині артиста без гриму можна побачити лише в журі "Х-фактора". Сам артист відзначає, що за нинішньої ситуації, зараз для Вєрки Сердючки не час.

- Андрій, Вас знають і люблять за кордоном. Чи не думали емігрувати?

- Еміграція - це коли ти сидиш на одному місці, тебе щось не влаштовує, і ти їдеш в інше, де тобі краще. А ми захотіли поїхали, захотіли приїхали. Який сенс для мене в еміграції, якщо я більше в роз'їздах? Емігрувати через нездатність людей вирішити ситуацію і просто робити свою роботу якісно - мені б таке в голову не прийшло.

- Чим живете крім роботи і поїздок?

- Звичайним життям. У мене один раз за все життя вийшло побувати в США просто так, без концертів. Нас запросили на тиждень моди в Нью-Йорк. Ми з Інною пішли тільки на 2 покази - природно, в своїх образах. Побачив показ і кажу Інні: так ми ж тут найкрутіші зірки, виходить. Всі біжать до нас фотографуватися, а не до моделей. Ми втомилися від такої уваги і вирішили, що у нас є в запасі тиждень і ми проведемо його в своє задоволення. Це рік тому було - просто гуляли, сиділи в кафе, дуріли. Вперше в житті відчули, що таке Нью-Йорк, хоча були там тисячу разів. Нью-Йорк - абсолютно моє місто - нікому до тебе немає діла, все спокійно, зайшов в кафешку, сів з кавою і вигадуєшь - атмосфера для творчості дуже хороша. У нас тут складно з цим.

Читайте також: Творці покемонів запускають новий серіал

- Зараз багато артистів скаржаться на кризу. Навіть зірки першої величини почали їздити по провінціях.

- Напевно, тому, що раніше їздили в Росію з концертами, там було багато концертів, корпоративів, замовлень. І провінція не розглядалася, бо була інша зайнятість. І концерти в провінції - це нормально. Артист хоче заробити, провінційний глядач теж хоче розважитися. Мені здається в українському шоубізнесі почалася велика перебудова після відбору на Євробачення та багато наших артистів в паніці. Виступали реально сильні люди, молоді, не було нічого жлобського на цьому відбірковому. У журі були я, Руслана і Костя Меладзе. Я погодився з тієї простої причини, що в журі сидять люди, які мають до Євробачення якесь відношення. По-моєму цей відбірковий відкрив нову сторінку в українському шоубизнесі. Всі побачили, що у нас багато нових молодих артистів з європейською музикою. І ті, хто раніше виконував якесь ретро - їх сторінка перегорнулась за один вечір. Потрібно відповідати часу, а ті люди, які довго на сцені, вони вже увійшли в зону комфорту.

- Ви виступаєте зараз тільки на закритих вечірках. Чи торкнулася Вас криза?

- Я, коли тільки починав, весь час думав про завтрашній день і ніколи не жив на широку ногу, не гуляв, не купував собі дорогі речі. Тому зараз у мене є якась захищеність - я можу дозволити собі в чомусь не брати участь. Мені не потрібно їздити на концерти і бігати з каналу на канал - якщо хтось це дивиться, ці передачі, то це добре, але мені вони не подобаються.

Для когось Росія була ринком, а для когось і не була. Працювали там одиниці - Потап і Настя, Лобода, "Віагра". Решта могли так - приїхати з концертом, але це був не заробіток. Ми ж говоримо про те, що артист повинен бути гастролером. Свого часу Сердючка була гастролером №1 в Росії. Ми збирали два палаци спорту в Лужниках поспіль. Це був 2004 рік, нам відмовили в Кремлі, де вже продавалися квитки. І добре, що ми працювали з впливовими прокатниками, які перенесли концерт в Лужники. Забито було до такої міри, що ми своїх знайомих не могли провести в зал. Тобто, як комерційний продукт, ми були затребувані.

- Зараз багато артистів розділилися на табори ...

- Які такі табори? Ми живемо в своїй країні, абсолютно окремо від будь-яких таборів, течій і націй.

- Але ж деякі представники шоубізу критикують інших за ті ж поїздки в Росію, концерти там.

- В Росію їздять потяги, є закон, який не забороняє там працювати - так в чому проблема? Прийміть закон, який заборонить всім туди їздити на роботу і всі змиряться. Я для себе вибрав свідомо ситуацію не виступати публічно ніде. Так, я втрачаю великі гроші, але я пішов на це через спірність ситуації. Згадайте, що було з Ані Лорак - ми тоді були в Москві і дивилися всю цю провокацію по телевізору. І це подавалося там: дивіться, які в Україні фашисти. Хочеться сказати Ігорю Мірошниченко, який засвітився на цій акції проти Лорак - ти, тварь, і ти спеціально зробив так, щоб там все це показали. Я не знаю, яка людина Мірошниченко, я говорю про нього, як про публічну персону. Він написав мені щось у відповідь: нехай Данилко зайде на сайт ВР і подивиться, скільки я добрих справ зробив. Я був шокований - мені ще потрібно шукати його добрі справи? Так я їх по телевізору вже бачив - як у людей на концерті Лорак квіти з рук виривали, не пускали, бійку влаштували. Раз тобі не подобається позиція Ані Лорак - не ходи на її концерт, не купуй квиток, нехай вона без твоїх грошей загнеться. Коли стоїть міліція і 15 дурнів зі щитами громлять концертний зал і підривають міліціонера - це що?

Тому я не беру участі в публічних концертах і не бачу себе в зйомках. Мені не подобається обман, перекручування, маніпуляція. Я не бачу нічого жахливого в тому, що артисти їздять заробляти до сусідів, і в той же час я знаю кілька артистів, які до цього цілували м'які місця Кіркорову, а зараз пишуть такі тексти, що диву даєшся. Вони ні там нікому не потрібні, ні тут, зі своїм репертуаром, своїми піснями - це взагалі не має ніякої комерційної складової. І пишуть ці артисти все це від злості. І винна Ані Лорак в тому, що більш успішна.

Українські артисти нічого не порушують, виступаючи у сусідів. Та й виступають вони перед людьми, які ніякої агресії не несуть, навпаки приходять на українського артиста. Ми приїжджали - там за одним столом сидять росіяни й українці, переживають, співчувають, запитують, як у нас тут. Я бачив в якому жаху була Ані Лорак після цькування. Я-то вже тертий і битий калач. Я пам'ятаю в 2004 році натовп з плакатами "Данилко-муділко, геть з України". Все було організовано через те, що я їздив до Росії з концертами. У 2001 році я був в Тернополі - була така ж ситуація. Тоді на останньому концерті в нас почали кидати яйця. Міліція все-таки схопила цих хуліганів. Чоловік п'ять поставили обличчям до стіни в коридорі, ми потім підійшли до них. Я тоді наївним був, кажу: Хлопці, в чому проблема, ну не подобаюся я вам, все буває - не ходіть на мої концерти. А мені один з них відповів: так нам же потрібно за щось їсти. Виявилося, їм за цю акцію заплатили гроші.

- Хто заплатив? Конкуренти?

- Партія "Свобода". Від неї, крім агресії я взагалі нічого не бачив. Якщо вже у Лорак така ситуація, то чому ці Мірошниченко не згадують про бізнес Президента в Росії? Згадайте хоча б проблему української мови, яку піднімала "Свобода". Державна повинна бути українська мова, а в іншому - хоч російська, хоч китайська хоч іврит. Адже це ніколи не було для нас проблемою. Це все придумано навмисне. І виходить ситуація: дві собаки гавкають, а не спить все село.

- Може бути, за допомогою таких питань людей відволікають від більш насущних проблем?

- Я не розумію, що повинно бути в головах у людей, які це допускають. Це ж потім відіб'ється на дітях, на цілому поколінні. Це я можу рот відкрити і мало не здасться, а решта артистів, звичайні люди? Я сам собі такий критик і кат, що мало не покажеться і абсолютно адекватно ставлюся до себе і оцінки якихось користувачів, на кшталт "Данилко, сука, хлопчика "зарубав" на прослуховуванні" на мене не впливають. Особливо мені сподобалося, коли до цієї фрази додали "Хлопчик же співав пісню великого Скрябіна". І я от думаю - яке лицемірство. Людина загинула, і його вже на п'єдестал поставили. А коли за життя його обзивали і не пускали за якісь передвиборчі концерти - було нормально? Наші люблять труїти людину, а потім, коли її не стане, звеличувати її.

- Що б сказала Вєрка Сердючка про нинішню ситуацію в країні?

- Я ось дивлюся і навіть не знаю, як на це реагувати - на всі ці тарифи, комуналку, курс долара, ціни. Не розумію, як можна бути на такому посту, як Президент чи Прем'єр-міністр і не думати про людей. Я теж керівник - правда, колективу, не країни. Я думаю в рамках цього колективу. Немає роботи, наприклад, і надходить якась пропозиція - я все одно беруся за роботу, вибиваю гроші, хоч невеликі, тому що я керівник, я зобов'язаний думати про колектив. Я собі не візьму, але дам людям. Мені здається, наші керівники могли б собі щось не взяти, подумати про людей в кінці кінців, а у них цього немає. Яценюк щоп'ятниці віщав, яка ситуація в країні, а потім бац, і його немає. Коли дивлюся передачу, розповідають про якесь розслідування, де звинувачують вище керівництво держави, у мене виникає питання - чому ніхто з них до суду не подасть? Нехай спростують ці речі, розказані журналістами, або підуть, раз вони такі нечесні. Значить це все правда? Сердючка б сказав тільки одне слово про нинішню ситуацію: Бляді!

- Володимир Зеленський і "95-ий квартал" зараз активно експлуатують політичну тему. Чи не хочете змінити амплуа або зробити Сердючку більш політичною фігурою?

- У Зеленського свій коник - політика, він робить це добре. У мене зовсім інший гумор - народний, побутовийї. У "Кварталу" своя специфіка, на злобу дня, як кажуть: зранку в газеті, ввечері в куплеті. Я віддаю їм належне. Мені ж хочеться робити речі, які поза часом. І це здається найскладнішим

Читайте також: Інженери презентували літаючий катер майбутнього

- Коли все-таки Вєрка Сердючка знову з'явитися на українському екрані і на нашій сцені?

- Напевно, коли все трохи розсмокчеться (слово-то яке). Мені колись дуже сподобалася одна фраза на кіоску: "Пішла на базу. Повернуся коли повернуся". Тут не важливо, коли повернеться Сердючка, а важливо - з чим. У нас є купа матеріалу, але все повинно бути на часі. Так що питання "коли?" не стоїть, потрібно задавати інше запитання "з чим?".

Теги: Андрій Данилко, Вєрка Сердючка, шоу
Автор матеріалу: Олена Вовченко

Коментарі

Иван Коваль
Иван Коваль
22.09.2016 / 20:01
прекрасно
voyak55
voyak55
21.09.2016 / 06:58
Андрію, майже з усіма твоїми догмами погоджуся, окрім одної, не можна їхати в педерацію і своєю працею звеличувати ворога, навіть якщо там багато українців і інших, які нам співчувають. Боротьба з ворогом повинна бути всенародна, а не окремих людей, молодих і старих, яких призвав военкомат та добровольців. Я вважаю, хто їде до педерації на заробітки, той зрадник, він не повинен повертатися в Україну, або ти з Україною, або одно з двох.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Володимир Парасюк про ідеологію протесту, схеми Ахметова та революцію до кінця (відео)
ЧитальняАналітика 23 лютого

Хто кого блокує, як довго все це триватиме та що здатне фундаментально змінити країну, розповів гість Politeka Online народний депутат […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори