Найбільша українська турмережа іде з ринку

Шоу-бізнес
11.07 15:03
2424
0

Компанія "Гарячі тури", яка є найбільшим в Україні туристичним оператором, оголосила про закриття. Таке рішення ухвалили через велику кількість фінансових суперечок.

Вперше стало відомо про фінансові проблеми компанії ще два тижні тому. Тоді у соціальних мережах з'явилася інформація про те що, на компанію подали позови - 7 мільйонів гривень.

Утім "Гарячі тури" можна було врятувати, якщо хоча б один потенційний інвестор погодився фінансувати кошти.

"Гарячі тури" попередньо оголосили одну інформацію за видатками та доходами, яка нас влаштовувала, компанію мало сенс рятувати. У ході переговорів та аналізу цифр ми побачили зовсім інші цифри: зросли витрати, і дуже суттєво. Фактична цифра доходів почала відрізнятися від заявленої в менший бік. Схоже, "Гарячі тури" на момент першої комунікації з нами самі до кінця не розуміли розмір проблеми. Зваживши ситуацію, ми не побачили сенсу займатися цією історією далі", - розповів РБК-Україна директор Tickets.ua Сергій Кравець.

Основним чинником проблем фірми стали судові позови. Господарський суд Києва задовольнив позови компаній "Натура-Бразерс" та "Anex Tour". Причини звернення цих компаній до суду не оголошуються.

Читайте також: Шокін просить позбавити Царевич та Вовка посад суддів

"Гарячі тури" - найбільша туристична франчайзингова мережа, що об'єднує понад 250 офісів по всій Україні, зазначено на сайті цієї компанії.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори