Гвардійці посилили охорону Чорнобильської зони відчуження (фото)

Столиця
20.08 15:02
777
0

Гвардійці Північного оперативно-тактичного округу посилили охорону Чорнобильської зони відчуження. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.

"На виконання завдання уряду держави зведений загін першої оперативної бригади Нацгвардії висунувся в Чорнобильську зону безумовного відселення. У взаємодії з територіальними ОВС підрозділ приступає до цілодобового патрулювання місцевості з метою своєчасного виявлення сторонніх осіб, запобігання виникненню пожеж у лісових масивах і на торфовищах", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: До річниці трагедії на ЧАЕС готують донорську конференцію

Напередодні було проведено спільне з представниками ГУМВС України в Київській області рекогносцирування місцевості, визначено обсяги, порядок та особливості несення служби у зоні відчуження.

"Командуванням частини був проведений ретельний підбір та підготовка військовослужбовців, - сказав заступник командира бригади з громадської безпеки, полковник Ігор Мазур. - А перед виїздом гвардійці пройшли додатковий інструктаж з дотримання заходів безпеки та надання першої медичної допомоги".

Нагадаємо, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звертався до МВС з проханням направити до зони відчуження контингент Національної гвардії.

facebook.com/poto.ngu

facebook.com/poto.ngu

facebook.com/poto.ngu

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори