Українофобна книга кримчанина претендує на російську премію

Столиця
23.08 15:21
714
0

Українофобна книжка "Учитель. Роман перемен" претендує на премію "Русский букер 2015". Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський.

В Росії нещодавно був опублікований список претендентів на російську книжкову премію "Русский букер 2015", першу позицію якого зайняла книга відвертого українофоба Платона Беседіна "Учитель. Роман перемен", видана у 2014 році харківським видавництвом "Фоліо".

Читайте також: "Щоденник Майдану" Андрія Куркова видали в Японії

"Те, що українофобський роман вийшов друком у харківському видавництві "Фоліо", не дивує. Це видавництво на чолі з Олександром Красовицьким, давнім другом міністра-втікача Табачника, давно має стійку і характерну репутацію відверто проросійської структури. Проте дивує інше: змінились часи, до владних кабінетів зайшли "народні" чиновники, а "Фоліо" і його господар, як і раніше — у фаворі, і вже встиг заручитися покровительством постмайданних владців. Цікаво, за що ж його так люблять у високих кабінетах?", — заявляє Сидоржевський.

Основна умова конкурсу полягає в тому, що саме видавництва мають подавати твори на розгляд жюрі "Русского букера". Деякі російські експерти вважають, що роман Беседіна цього року займе одне з призових місць, а видавництво " Фоліо" отримає грошову винагороду у розмірі 40 000 доларів.

Нагадаємо, СБУ Львівської області порушило кримінальне провадження з приводу видання та розповсюдження на території України книжок, які містять неправдиву інформацію щодо соціально-політичних процесів, які відбуваються в країні.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори