Усіх прокурорів звільнять 4 квітня

Столиця
19.03 16:52
1554
0

На початку квітня в Україні не залишиться прокурорів - всіх працівників прокуратури виводять зі штату. Тимчасово вони матимуть статус – "виконуючих обов'язки". Про це "Знай" розповіли адвокати, які часто бачаться з прокурорами у справах.

"Зі слів самих прокурорів, я зрозуміла, що після 4 квітня в них буде конкурс схожий на той, як обирали нових співробітників в патрульно-постову службу", - розповів нам київський правник.

Адвокати переконують, що чули цю новину від прокурорів різних областей. "Мені один перед судом сказав, що його вже не цікавить, що буде із справою", - додає юрист.

В прокуратурі Києва кажуть, що знають "про другу хвилю люстрації", яка зараз почалася в прокуратурах. "А щодо звільнення всіх прокурорів – то треба питати в кадрах Генпрокуратури. Про всі реформи ми дізнаємось від них", - уточнили в прес-службі відомства.

Читайте також Генпрокуратура відкрила вакансії для всіх охочих

В Генпрокуратурі погодилися відповісти тільки після офіційного запиту. Але джерела в ГПУ інформацію підтвердили. "Так і буде, і швидше за все на початку квітня", - зізнався нам один із співробітників.

На початку березня замгенпрокурора Давид Сакварелідзе розказував про реформу відомства. Пообіцяв, що звільнять 2,5 тисячі районних прокурорів. А для заміщення вакантних посад оголосять конкурс – шукають юристів з відповідною кваліфікацією.

До речі, на порталах оголошень з пошуку роботи вже з'явилися резюме прокурорів. Керівник структурного підрозділу ГПУ, який пропрацював там дев'ять років, шукає роботу юристом. Хоче отримувати 12 тис. грн.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори