Пенсійний фонд «вигадав» роботу для 71-річної киянки

Столиця
27.04 16:11
Віктор Іванчук
1032
0

Киянка 71-річна Ольга Клейнос цього місяця отримала пенсію на 326 гривень нижче, ніж зазвичай. Жінка подзвонила до Пенсійного фонду дізнатися, в чому справа. Там пояснили, що вона – "працююча пенсіонерка", згідно нових правил, Оболонський пенсійний фонд 15 відсотків пенсії залишив собі.

"Сьогодні у мами день народження. Так її привітали. Вона пішла на пенсію в 2007-му році. До цього мала 43 роки стажу. Після того ніде не працювала і не працює. Отримує близько двох тисяч гривень, тому для неї ті 326 гривень – суттєва сума".- обурюється син Юрій

Ользі Іванівні співробітниця фонду пояснила, що потрібно принести копію трудової книжки і паспорт. Пенсію перерахують і гроші повернуть.

"Ніби не страшно, хтось там у фонді помилився. Але мама прописана в Києві, а мешкає в Чернігівській області. Гроші отримувала на картку. Їй тепер потрібно їхати сюди, вирішувати бюрократичні питання. А я, як родич, не можу принести її документи. Тільки вона особисто. Хоча мама нічого протизаконного не зробила. А помилка сталася не з її вини. Також, вона має ще оплатити проїзд до Києва, зробити ксерокопії та витрачати час. Думаю, що багатьох пенсіонерів зараз чекає такий сюрприз. А дехто, навіть і не помітить, що знову "почав працювати". Це нагадує шахрайство", - переконаний Юрій.

В Пенсійному фонді "Знай" пояснили, що прокоментувати цей випадок зможуть після того, як звернемося з офіційним листом до начальника Олексія Зарудного.

Раніше голова правління Пенсійного фонду повідомляв, що зміни в пенсійному законодавстві, прийняті Верховною Радою 2 березня, торкнуться близько 700 тис. працюючих пенсіонерів. Вони дозволять заощадити 1,5 млрд. грн. на рік.

Автор матеріалу: Віктор Іванчук

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори