Терористи створили свою базу «хунти»

Столиця
08.05 17:40
Віра Сполох
5061
0

Терористи створили аналог сайту "Миротворець", тільки навпаки. Тобто замість терористів, сепаратистів та їхніх посібників, публікують дані про українців, які захищають свою Батьківщину.

Вони викладають фото та інформацію, яку взяли у військових, добровольців та волонтерів з їхніх сторінок у мережах. Ті, у кого знайшли світлини у військовій формі, потрапляють до рейтинг "карателі". Решта – "посібники". Пояснюють, що за допомогою цього ресурсу "просто архівують деякі факти". Сайт назвали "Трибунал".

На ресурсі зараз 1249 "карателів" та 249 – "посібників". Серед них російський журналіст Матвій Ганапольский, що працює ведучим на одній з українських радіостанцій. Потрапив до бази, бо "захоплюється карателями та веде активну антиросійську пропаганду". Інформації про "злочини" більшості тих, чиї профілі викладені на сайті, – немає.

Автори "проекту" вказують рахунки, на які можна перерахувати допомогу. Вони відкриті у "Сбербанку Росії", що розташований в Ростові-на-Дону. Також мають сторінку "ВКонтакті". Російській ЗМІ пишуть, що "хунта" страшенно злякалася цієї бази.

"Про мене говорить лугандон. Не даремно харчі госдеповські проїдаю, праваславних младєнців-вітіранів насілую, распінаю, і снова насілую А чого добився ти, каратєль?", - жартують в соцмережах українській бійці, які потрапили до цього списку.

У Службі безпеки нам сказали, що знають про існування цього сайту.

"Ми в курсі, й ми вже працюємо", - запевнила нас спікер СБУ Олена Гітлянська.

Автор матеріалу: Віра Сполох

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори