У червні з'являться проблеми при отриманні Шенгену

Столиця
19.05 18:06
843
0

З 23 червня можливі затримки в оформленні Шенгенських віз. Незручності пов'язані з впровадження візової інформаційної системи, яка передбачає нові правила прийому документів.

Відповідну заяву зробило представництво ЄС в Україні.

"23 червня 2015 року в Україні та інших країнах Східного партнерства країн Шенгенської зони запровадять Візову інформаційну систему. Головна зміна для громадян України полягає в тому, що всі заявники повинні будуть з'явитися особисто в консульство, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців і цифрову фотографію)", — йдеться у заяві.

Читайте по темі: Футбольним фанам спростили отримання шенгенської візи

Представники Євросоюзу запевнили, що процедура отримання віз лишиться незмінною, проте через перевантаження в консульствах на початку впровадження системи можливі серйозні затримки. Українцям порадили враховувати можливі незручності і подавати документи завчасно.

Нагадаємо, з 23 червня змінюються правила отримання Шенгенської візи. Громадянин України мають особисто з'явитися в консульство і здати біометричні дані, які будуть дійсні протягом 5 років. Нова процедура оминула дітей віком до 12 років і осіб, у яких зняття відбитків пальців фізично неможливо, а також глав держав, представників офіційних делегацій.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори