На Луганщині перейменують 19 населених пунктів

Столиця
02.06 16:32
936
0

Експертна комісія склала список населених пунктів, які будуть перейменовані. Таке рішення пов'язане з прийнятим законом про декомунізацію. Про це повідомляє прес-служба глави Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля,

"Керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль звернувся до вчених Луганського національного університету ім.Тараса Шевченка та Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля з проханням вивчити походження назв населених пунктів підконтрольної України території Луганської області і визначити, які з них мають стосунок до комуністичного минулого", - йдеться в повідомленні.

У цих навчальних закладах створили спеціальну комісію, яка зайнялась перейменуванням населених пунктів. У травні комісія склала список, в якому назвала 19 населених пунктів.

"Згідно з проектом, загалом на контрольованій Україною території слід перейменувати 19 населених пунктів, названих на честь діячів комуністичного режиму. Більшості з них пропонуютьповернути старі історичні назви", - повідомляє прес-служба.

Закон про заборону комуністичних і нацистських назв символіки набув чинності 20 травня.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори