"Просвіта" передала бійцям АТО виданий емігрантами "Кобзар"

Столиця
18.06 18:01
1050
0

Активісти громадського об'єднання "Просвіта" зробили бійцям АТО незвичайний подарунок – відправили на схід "Кобзар" Тараса Шевченка, який опублікували українські емігранти в Німеччині. Про це повідомляє День.

Процедура передачі відбулась сьогодні о 12.00 годині в музеї-бібліотеці "Просвіта Рівненщини". На події була зустріч-презентація "На перехрестях Шевченкового слова", під час якої через волонтерів передали для воїнів АТО унікальне видання.

"Кобзар" у незвичному форматі видали тиражем у 200 екземплярях. В зону АТО із підбадьорливими підписами передамо 50 книг", - повідомила голова Рівненського міського об'єднання Катерина Сичик.

Матеріал по темі: Волонтери купили для безногої медсестри "Лютика" електромобіль

Цей "Кобзар" вийшов друком у Мюнхені в 1946 році. Кошти на видання зібрали українські біженці.

"Наша "Просвіта" довго працювала над виданням цієї книги. Колосально допоміг нам у цьому рівненський письменник, автор багатьох праць Михайло Борей. Ми його називаємо людиною-локомотивом, яка завжди підтримує та розвиває нові ідеї", - зазначила Сичик.

Нагадаємо, що у жовтні 2014 року солдатам на схід України відправили польовий "Кобзар" Тараса Шевченка від Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна".

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори