Від СБУ вимагають перевірити з’їзд російських організацій у Львові

Столиця
23.06 19:14
1029
0

У Російському культурному центрі 20 червня відбулася зустріч російських та "антифашистських" організацій Львівщини та Західної України. Місцеві активісти підписали звернення до правоохоронців аби перевірити законність цього з'їзду.

Про це повідомив львівський активіст Олег Радик, передає "032.ua".

Активісти, за його словами, підготували звернення до керівництва львівського МВС та СБУ. Він зазначив, що на з'їзді виступали деякі активісти, відомі своєю антиукраїнською позицією.

"Ми вважаємо, що подібні заходи на території України відбуватись не повинні. Ми виступаємо не проти Російського культурного центру, а проти проведення під його егідою антиукраїнських шабашів", - наголосив Радик.

У заході брали участь організації, діяльність яких в Україні офіційно заборонена. Серед яких партія "Російський блок", а також ліві та комуністичні сили.

Лідер Російського руху Олександр Свистунов на з'їзді розповідав про "жахливі" умови життя російськомовних громадян в Україні.

Читайте також: У Львові затримали лідерів релігійної секти

Видання зазначає, що під час з'їзду учасники прийняли звернення до президента Петра Порошенка. В ньому наголошується, що тільки федералізація України та заборона "націоналістичної ідеології" може привести до миру і стабільності в країні.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори