Проти вступу України в ЄС виступає 1% європейців

Столиця
24.06 15:35
819
0

Переважна більшість громадян Європи не проти вступу України до складу Європейського Союзу. Такий результат опитування, яке провела компанія TNS на замовлення Інституту світової політики в Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Великобританії та Польщі.

Про це повідомляє "Новий регіон".

35% опитаних вважають, що Україна повинна подолати корупцію для вступу до Євросоюзу. Інші 25% респондентів вважають, що українській владі необхідно позбутися олігархів.

Лише 14% опитаних європейців заявили, що Україна повинна враховувати позицію Росії в питанні євроінтеграції. 10% опитаних були проти подальшого розширення ЄС.

Найбільш байдужими серед європейців щодо України виявилися британці, а самими скептичними - французи.

Головними аргументами на користь приєднання України до ЄС 31% опитані назвали, що вона географічно є частиною Європи, а 30% виступили за захистити її від нових зазіхань Росії. 15% респондентів впевнені, що входження України в ЄС розширить зону стабільності в Європі. І лише 1% опитаних вважає, що вона не повинна входити в союз.

Читайте також: Кількатисячний мітинг греків протестував проти виходу із єврозони

У 46% європейців Україна асоціюється з війною, 18% пов'язують її з Росією, 9% - з бідністю. Серед позитивних асоціацій Київ - 8%, Східна Європа - 5%, енергоносії - 4%, а також футбол і красиві жінки по 3%.

Всього в ході проведення соціологічного дослідження було опитано більше 5,5 тисяч чоловік, які проживають в країнах Євросоюзу.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори