Українські виші зможуть відраховувати студентів за плагіат

Столиця
16.07 18:39
1200
0

Відтепер в Україні може з'явиться дієвий метод боротьби із плагіатом у вищих навчальних закладах. Міністерство освіти пропонує відраховувати студентів навчальних закладів за прояви плагіату.

"Головне - не покарання, головне - щоб було неприйняття, щоб людина навіть не думав займатися плагіатом. З іншого боку, покарання має бути і там, де є плагіат, такої людини не повинні брати на роботу в хороше місце ", - вважає міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Наразі в Україні такого законодавства немає. У більшості європейських країн студента можуть відрахувати з університету за плагіат.

За словами Квіта, у Міносвіти щомісяця проводить засідання атестаційної колегії, яка своїм рішенням позбавляє академічних ступенів вчених, в чиїх дисертаціях був виявлений плагіат.

Міністр зазначив, що для ефективної боротьби із плагіатом необхідна спеціальна програма, згідно якої викладачі та керівництво вишів зможуть ідентифікувати нечесних студентів та застосовувати до них санкції.

Читайте також: Міносвіти визначило 10 найкращих шкіл України

Нагадаємо, у цьому році вже стартувала вступна кампанія до вишів. За новими правилами сертифікат ЗНО буде діяти лише один рік.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори