Київські студенти здобули першість на конкурсі Європейського суду з прав людини

Столиця
17.02 10:38
Марина Лонська
519
0

У Старбурзі на фінальному етапі ораторського конкурсу Європейського суду з прав людини перемогу здобули студенти із Києво-Могилянської академії.

Відповідну інформацію оприлюднила збірна команда юридичного факультету на сторінці у Facebook.

Судді European Human Rights Moot Court Competition визнали кращим оратором одного із членів української команди – Олега Дикого, який і виборов нагороду у відповідній номінації.

Читайте також: Українка В'язовська втерла носа всім математикам світу

Під керівництвом наставника Ольги Асадчевої, студенти доклали усіх зусиль для отримання відзнаки "Заява позивача". Серед них були Марія Новикова, Софія Костомарова, Андрій Влайко.

На другій сходинці опинилася болгарська команда, яка представляла Софійський університет, а почесне третє місце дісталося британцям – студентам із Кембриджу.

Загальна кількість команд цього року була чи не найбільшою за останні роки – близько 15 країн і два десятка навчальних закладів.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що престижну математичну премію, яку відзнаку науковці ставлять на один рівень із Нобелівською, отримала українська дослідниця Марина В'язовська. Дівчині вдалося вирішити складну задачу, котру століттями намагалися зрозуміти фахівці.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ

Теги: Європейський суд, Києво-Могилянська академія, ораторський конкурс
Автор матеріалу: Марина Лонська

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Борис Кушнірук про гібридну війну, торгівлю з Росією та валютні ризики (відео)
ЧитальняАналітика 23 лютого

Чому вітчизняні ТЕС поки що не можуть повністю перейти на африканське вугілля та який план енергетичної незалежності має уряд розповів […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори