Для наших воїнів створили газету позитивних новин (відео)

Столиця
22.07 17:49
1464
0

Українці створюють і відправляють на передову газету з хорошими новинами спеціально для солдатів. Газета "Файні новини" видаються виключно на волонтерській основі.

На трьох розворотах газетярі-волонтери вирішили створити газету для солдатів, оскільки у хлопців справжній інформаційний голод. Над випуском працюють декілька десятків українців, які живуть у різних куточках країни. "Є навіть в Ізраїлі та Чехії у нас добровольці-журналісти. Тримаємо зв'язок через соцмережі, - розповідає "Знай" арт-директор Олексій Халявінський. – Все починалося з того, що створили сайт з позитивними новинами для бійців. Потім вирішили випустити газету та перший номер з'явився у вересні минулого року".

За його словами, газету намагаються випускають раз на місяць. Наклад її 8 тисяч екземплярів, але востаннє він досяг 8,5 тисяч.

Читайте також: Житомирські чиновники збирають бібліотеку для воїнів АТО

"Працюємо абсолютно безкоштовно. Навіть газету нам друкує безкоштовно харківська друкарня "Фактор-друк". А після друкарні відразу відправляємо на фронт. Там новини, які будуть цікаві або корисні солдатам. Але торкаються не лише військових тем, головне, щоб новини були позитивними. Цього хлопцям зараз дуже не вистачає", - говорить Халявінський.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори