Спорт
20.03 12:30
1383
0

ФК "Динамо" (Київ) в матчі 1/8 фіналу Ліги Європи розгромив "Евертон" (Ліверпуль) на НСК "Олімпійський" в Києві з рахунком 5: 2 і вийшов в 1/4 фіналу Ліги Європи.

М'ячі у матчі забили: Андрій Ярмоленко (21 хвилина), Лукаш Теодорчик (35), Мігель Велозу (37), Олег Гусєв (56) та Віторіну Антунеш - в "Динамо"; Ромелу Лукаку (29) і Філ Ягелка (82) - у "Евертоні".

Подивитися матч прийшли 67,5 тис. уболівальників. Серед них були Президент України Петро Порошенко і перший Президент України Леонід Кравчук.

Нагадаємо, вчора також відбувся матч ФК "Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Аякс" (Амсердам), в якому українська команда програла з рахунком 1: 2, але тим не менш пройшла в чверть фінал Ліги Європи за підсумками двох матчів.