Спорт
14.06 21:05
915
0

Футбольна збірна України здобула переконливу перемогу 3:0 над Люксембургом у відбірному матчі Евро-2016.

В першому таймі команда Михайла Фоменка спромоглася створити один гольовий момент, при цьому сама ледь не пропустила від аутсайдера групи. Ворота Андрія Пятова врятувала стійка. За рахунку 0:0 і під свист львівських вболівальників наша збірна пішла на перерву.

На початку другого тайму форвард господарів Артем Кравець опинився в потрібно місці і м'яч від нього відлетів у ворота Люксембургу. Згодом відзначилися Денис Гармаш та Євген Коноплянка, після чого українська збірна впевнено довела справу до перемоги 3:0.

Після цієї перемоги "синьо-жовті" набрали 12 очок і залишилися третіми у своїй відбірній групі. А лідирують там поки що збірні Словаччини та Іспанії.